“Ucuz Roman” filminin yıldızları yıllar sonra buluştu

Başrollerinde John Travolta, Bruce Willis, Uma Thurman, Samuel L. Jackson ve Harvey Keitel gibi ünlü isimlerin yer aldığı “Ucuz Roman”, yayınlandığı dönemde epey ses getirmiş, kült filmler arasında yerini almıştı.

Bu sene 30. yılını kutlayan filmin ekibi, TCM Klasik Film Festivali’nin açılışında buluştu. Filmdeki başrollerden birini canlandıran 69 yaşındaki aktör Bruce Willis ise afazi hastalığı sonrasında muzdarip olduğu frontotemporal demans sebebiyle buluşmaya katılamadı. Törene onu temsilen aktörün eşi Emma Heming Willis ve kızı Tallulah Belle Willis katıldı.

Entertainment Tonight’a konuşan Travolta, aralarında “gerçek, içten bir ilgi” olmasından dolayı kendisi ve Willis’in birlikte çalışma konusunda rahat olduklarını söyledi.

70 yaşındaki aktör, “Birbirimizle birlikte olmak ve rahatlamak çok kolaydı. Ve gerçekten samimi bir ilgi vardı. Çok özel bir filmde olduğumuz için kendimizi şanslı hissettik.” diye konuştu.

Travolta, Thurman ve Jackson en son 2022 Oscar’larında bir araya gelerek birlikte ödül sunmuştu.

Jackson o dönemde rol arkadaşları hakkında “’Ucuz Roman’ bir başyapıttı ama bu ikisi her şeyin bir dans yarışmasıyla ilgili olduğunu düşünüyor” diye şaka yapmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x